Įkvėpimo Galerija

Tai nebus įprasta komercinė galerija.

Tai bus 7 lygių patirtis, kurioje dalyviai galės iš naujo susijungti su Didžiuoju Kūrėju, su Siela, su Tikslu ir Priežastimi, dėl kurios atėjo į šią planetą.

Pagrindinė meno paskirtis – pakelti žiūrovo sąmoningumo lygį ir sujungti jį su Didžiuoju Kūrėju.

Meno galerija – tai ne spoksojimas į nutapytą turtingo žmogaus portretą iš 19-o amžiaus ir aprašymo skaitymas siekiant suprasti, kas tai yra. Tai nuobodu ir beprasmiška.

Įkvėpimo Galerija bus daugialygė patirtis.

LYGIS 1: Meditacijos kambarys su atpalaiduojančia muzika, kurioje praleisi bent 5 minutes nerdamas į gylį, susijungdamas su tikruoju Aš, stiprindamas savistabą, atverdamas savo jausmus.

LYGIS 2: Siurrealizmo kambarys Tavo kūrybingumo įžiebimui. Iš Visatos perspektyvos, Stebėtojas ir Kūrėjas yra Vienas ir Tas Pats. Augindamas savo vidinį kūrėją, tampi ir geresniu stebėtoju. Šiame kambaryje emociniai ir muzikiniai fonai stiprėja, įvedami kvapai – trečiasis jausminis kanalas.

LYGIS 3: Jausminis kambarys kuriame keliauji per dualistines patirtis: sausrą ir lietų, karštį ir šaltį, ir t.t. – tam kad suvoktum subalansuotą Dieviškąją tvarką. Visi 5 jausmai bus naudojami šiame kambaryje. Kodėl dualistinės patirtys? Nes be tamsos nežinotume kas yra šviesa. Tai Tavo jausmų pažadinimui. Fiziniame pasaulyje mes svyruojame tarp dualistinių ekstremumų (kitapus kurių yra meilė) – tai yra nuostabus tobulėjimo vyksmas, kurio patys dažnai nepastebime.

LYGIS 4: Fine Art kambarys, kuriame matysite labiausiai įkvepiantį ir prasmingą meną sukurtą menininkų iš viso pasaulio.

LYGIS 5: BŪM kambarys – ryšys su Visata stiprėja kai įžengi į BŪM kambarį, kuriame rasi statiškų bei judančių vaizdų, 3D vizualizacijų, hologramų kurios nukels Tave į labiausiai įkvėpusius bei status quo sudrebinusius įvykius, nutikusius šioje planetoje. Šis žingsnis tam, kad pabustų Tavo vidinis lyderis, galų gale pasiekiant susijungimą su aukščiausiomis Tavo Vertybėmis ir Prasme.

LYGIS 6: Atsigaivinimo kambarys. Paaiškinimai kas vyko praeituose lygiuose, ir kokia jų prasmė. Dedikacija Dr. John Demartini bei kitiems įkvepiantiems lyderiams kurių mokymai padėjo man sukurti viziją Įkvėpimo Galerijai. Šių žmonių hologramos, per kurias jie perduoda savo idėjas. Dalis kambario skirta Tavo apmąstymams apie tai, ką išmokai ankstesniuose lygiuose. Įžeminimo įrankiai – tam kad galėtum atsiminti bei iš naujo patirti tai, kada tik panorėjęs.

LYGIS 7: Įėjimo kambarys. Kodėl Įėjimo, o ne Išėjimo? Nes su savo naujuoju, atgimusiu Aš, Tu ir vėl įžengsi į pasaulį. Tačiau dabar Tu kitoks. Ir būdamas kitokiu, jau keiti pasaulį. Režisuoji labiau įkvepiančią realybę aplink save.

Numatoma įgyvendinimo data: 2042-2045. Tekstas rašytas: 2019.

Prieš pastatant Įkvėpimo Galeriją, numatomas Įkvėpimo TV projektas, kurio tikslas – padaryti interviu su 500 įkvepiančiais menininkais.