neimanoma_res

Beveik neįmanoma, kad kažkas būtų neįmanoma

Taigi, šiandien kažkaip toptelėjo tokia mintis, kad beveik neįmanoma, jog kažkas būtų neįmanoma. Nes visa materija kurią mes matome iš esmės yra TAIP. Jeigu Visata kažkada būtų pasakius „neįmanoma“, tai mūsų ir mūsų planetos šiuo metu galbūt nebūtų (apie juodąsias skyles čia nekalbėsiu, nes nei aš nei mano draugai nėra ten buvę ir nežinau kas ten vyksta). Žmogaus kūnas, gyvūnai, gamta – tai nuostabiai veikiančios ir tarpusavyje susijusios sistemos. Tad jeigu šioje grandinėje atsirastų bent vienas NE („neįmanoma“), tai labai greitai viskas sugriūtų, nes viskas susiję.

Panašiai kaip saugumo spraga, netikėtai atsiradusi kokiame nors populiariame WordPress plugin’e – ir štai ketvirtadalis pasaulio internetinių svetainių tampa atviros hakeriams, nes viskas sistemos viduje susieta, ir maždaug ketvirtadalis pasaulio svetainių veikia būtent ant WordPress.

Bet tas posakis, kad „viskas įmanoma“ – skamba labai abstrakčiai ir meniškai. Žmogui, ieškančiam konkretumo, gali būti sunku suprasti (kodėl???). Taigi, šiandien pabandžiau išvesti matematinę formulę ir galų gale užbaigti šią temą amžiams 🙂

Skaičiuojam!

  • X = ĮMANOMA
  • -X = NE * ĮMANOMA = NEĮMANOMA
  • NEĮMANOMA, kad kažkas būtų NEĮMANOMA  = -X * -X = X (viskas įmanoma)

Atrodo puikiai. Bet įsivaizduokime situaciją, kad aš tikiu, jog viskas yra įmanoma, ir štai mano galvoje atsiranda vienas žodis „neįmanoma“ (gal pats sugalvojau, gal kaimynas pasakė):

  • NEĮMANOMA! * (NEĮMANOMA, kad kažkas būtų NEĮMANOMA) = -X * (-X * -X) = -X (viskas neįmanoma)

Jaučiuosi nusivylęs… O dabar įsivaizduokime, kad atėjo 2 draugai, išklausė mane ir abu nutarė: „jo, čia tai tikrai įmanoma, pavarysi!“

  • 2 * ĮMANOMA * NEĮMANOMA * (NEĮMANOMA, kad kažkas būtų NEĮMANOMA) = 2*X * -X * (-X * -X) = -X (viskas vis vien neįmanoma, nes matematiškai tų pliusų gali būti belekiek, jie vis tiek nelaimės prieš minusą!)

Ir štai dar vienas praeivis gatvėje išdrėbė: „Nejuokauk, eik geriau pamiegoti“. Kraujas staiga užvirė, ir nusprendžiu, kad reikia jam įrodyti, kad jis neteisus!

  • NEĮMANOMA * 2 * ĮMANOMA * NEĮMANOMA * (NEĮMANOMA, kad kažkas būtų NEĮMANOMA) = -X * 2*X * -X * (-X * -X) = X (ir staiga viskas vėl įmanoma! Jė!)
  • ir t.t………………..

Uff… Kur mes baigėme? 🙂

Išvada

Taigi, kaip matai, ĮMANOMA arba NEĮMANOMA priklauso tik nuo matematikos (kiek pliusų ir minusų sudauginate). Ir formulė labai paprasta. Jokios objektyvios priežastys (arba fizika) to neįtakoja!

Pameni, kaip P. Picasso sakė: „Viskas, ką gali įsivaizduoti, yra realu“ ?

O ar pameni, kaip H. Fordas pridūrė: „Jeigu manai, kad gali arba negali – esi teisus“ ? Juk turbūt ne girtas jis šitaip pasakė?

Nežinau kaip Tau, bet man tai čia viskas aišku. Matematika labai paprasta. Svarbiausia – prisižiūrėk, kad minusų skaičius būtų arba lyginis arba kad jų visai nebūtų. Nes Lietuvai labai reikia tokių žmonių 🙂

Sėkmės!

P.S. Paskutinį įrašą apie Tailandą manau kad rašysiu jau būdamas Lietuvoje. Grįžtu jau labai greitai! 🙂

P.P.S. Įrašo nuotrauka © Lukas Budimaier.


Paskelbta

kategorijoje